• Обновено
Deschem 150mm,1.00 хм,Целулоза Ацетат Мембрански Филтер,OD=150mm,50Sheet/Многу

Deschem 150mm,1.00 хм,Целулоза Ацетат Мембрански Филтер,OD=150mm,50Sheet/Многу

Оценката:
DEN 887.76

Тековен
Во магацинот.

Мембрански Филтер.Направен Од Целулоза Ацетат.Дијаметар од 150mm.Големината на порите 1.00 um. 50 Компјутери.Deschem 150mm,1.00 хм,Лабораторија Целулоза Ацетат Мембрански Филтер,OD=150mm,50 Парчиња/Lot Made Од Целулоза Acetate Outer Дијаметар е 150mm Pore Големина е 1.00 um.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.