• Обновено
Фото Декорација, Инстант Фото Налепница Лесен за Употреба Живописни Бои со Лепило Налепница за Подарок за 3 Инстант Фотографии(Цртан филм Дел 8)

Фото Декорација, Инстант Фото Налепница Лесен за Употреба Живописни Бои со Лепило Налепница за Подарок за 3

Оценката:
DEN 170.16

Тековен
Во магацинот.

Живописни бои шема, одличен украс за вашата размената на инстант фотографии.Направени од високо квалитетен материјал, може да услуга за долго време и удобен за вас да се носат. 20 различни видови налепници по торба.Натпреварот на еден сакате.Со лепило налепница, лесен за употреба и се држи на фотографијата.Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии.Карактеристики : Живописни бои шема, одличен украс за вашата размената на инстант фотографии. 20 различни видови налепници по торба.Натпреварот на еден сакате.Со лепило налепница, лесен за употреба и се држи на фотографијата.Направени од високо квалитетен материјал, може да услуга за долго време и удобен за вас да се носат.Погоден за сите видови на 3" инстант фотографии.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Хартија за Количество : 20 PCS Тежина : Околу. 22g / 0.8 оз Големина : Прибл. 9 * 6cm / 3.5 * 2.4 во Боја : Како на Слики Прикажани Изборен Тип : #1, #2, #3 Пакет Листата : 20 * Инстант Филмови Налепница Забелешка : ве Молиме овозможи мало отстапување за боја и мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.