• Обновено
Шопинг Треска Фото Рамка за Instax Лесни Фото Рамка Удобен За Користење на КОМПЈУТЕР Материјал Практичен Дизајн Канцеларија за Photoes Дома Филм(Необележани виолетова)

Шопинг Треска Фото Рамка за Instax Лесни Фото Рамка Удобен За Користење на КОМПЈУТЕР Материјал Практичен Дизајн

Оценката:
DEN 1632.00

Тековен
Во магацинот.

Пет бои се достапни.Изработен од КОМПЈУТЕР материјал, цврсти и издржливи.Можете да ги прикажете вашите омилени фотографии на вашата работна маса со оваа фото рамка.Практичен дизајн и исклучителна изведба, во комбинација практичност со естетски.Уникатен и лесни назад поддршка за лесно екранот. 1. Уникатен и лесни назад поддршка за лесно екранот.2. Изработен од КОМПЈУТЕР материјал, цврсти и издржливи.3. Можете да ги прикажете вашите омилени фотографии на вашата работна маса со оваа фото рамка.4. Практичен дизајн и исклучителна изведба, во комбинација практичност со естетски.5. Пет бои се достапни.

Параметри на производот

Condition:
100% Brand New
Material:
PC
Optional Color:
Pink, Blue, Purple, Green, Yellow
Size:
Approx. 86 * 55mm/3.4 * 2.2inch
Weight:
Approx. 5g
Compatible:
 
for instax mini 8 8+ 70 7s 90 25 50s Film :
for Pringo 231 Film :
for instax SP 1 Film :
for PIC-300P Film :
for z2300 Film :
for PD 233 :
for PD 239 :
Package List:
1 * Photo Frame :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.