• Обновено
Топ Пакет Понуда Лента Логика 1300 Здрав Лента, 3/8 x 60 yds. Јасно (Случај на 96)

Топ Пакет Понуда Лента Логика 1300 Здрав Лента, 3/8 x 60 yds. Јасно (Случај на 96)

Оценката:
DEN 1480.80

Тековен
Во магацинот.

Идеален за светло должност апликации.Обезбедува супериорни држи моќ над twine или лепак затворачи.Користењето на пакет чудно во облик на пакети. 2" x 60 yds. (12 Парчиња) 3 M 2060 Маскирање Лента.Лента карактеристики висока лепливоста специјално дизајниран за употреба со лак облоги.Агресивни стап ја прави оваа лента идеален за нерамни површини како што се бетон, дрво и малтер.Зелена палачинка хартија поддршка.Гума лепило.Withstands температури до 200 степени Ф до еден час.Снимката е погодна за двете внатрешна и надворешна употреба до 3 дена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.