• Обновено
Јасност 59914.001 Проширија Bluetooth Телефон со ЈАСНОСТ АРОМАТЕРАПИЈАТА

Јасност 59914.001 Проширија Bluetooth Телефон со ЈАСНОСТ АРОМАТЕРАПИЈАТА

Оценката:
DEN 2526.00

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. * Tynex SKU# Ty153090, * Модел# 59914.001 Засили домашен или мобилен телефонски повици со BT914. Оваа висока 40-decibel cordless телефон парови со до два мобилни уреди, па можете да уживате во кристално јасен проширија повици без користење на фиксната.Фиксни џек се вклучени, така што може да се повикува од двата мобилни и фиксни, ако сакате.Посебна рингтонови може да бидат назначени, па лесно можете да distingish фиксната повик од мобилен повик.До пет (5) дополнителни мобилни телефони може да се додаде, па можете да имате засилена Bluetooth повик во текот на вашето домаќинство (BT914 HS - се продава одделно).Карактеристики : * мобилен телефон Дома ви овозможува да остварувате повици со или без фиксната врска * Пар до две (2) Bluetooth телефони, слушалки или додатоци * Патентиран Јасност Моќ технологија јасно засилува дојдовни звуци до 40d B * Download до 1,000 контакти од вашиот мобилен телефон преку Bluetooth * DECT 6.0 мешање-слободна технологија * Прилагодливи на ѕвонење контрола * Дигитален Секретарка * Гласно и јасно звучникот во слушалката * Лесен-за-читање Caller ID екранот што трепка како визуелен измамник * Десетте (10) гласна и јасна рингтонови кои можат да бидат програмирани на секоја линија или спарениот уред * Големи, лесен-за-користење на тастатурата * да се Прошири до пет (5) вкупниот мобилни телефони (BT914 HS) * слушен апарат компатибилен * Една (1) година гаранција UPC# : 017229146440.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.