• Обновено
BrassCraft SWD0419 D Mixet Целосна Спреј Туш Главата, Хром

BrassCraft SWD0419 D Mixet Целосна Спреј Туш Главата, Хром

Оценката:
DEN 408.00

Тековен
Во магацинот.

Вистински ОЕМ Мешани туш главата.Целосна спреј туш главата.Боја/Крај : Хром и црна.Проток : 2.5 GPM max проток.ОЕМ дел број : 5653 H/O. Опис на Производот Вистински Мешани Туш Главата, ОЕМ Мешани #5653 H/O. Целосна Спреј, 2.5 GPM Максимален Проток.Месинг и Пластична Конструкција со Хром Финиш.Од Производителот Вистински Mixet Туш Главата, ОЕМ Mixet #5653 H/O. Целосна Спреј, 2.5 GPM Максимален Проток.Месинг и Пластична Конструкција со Хром Финиш.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.