• Обновено
5 Глава Инфрацрвена Светлина Топлина Терапија Црвена Светилка Салон Коса Steamer Perming Боење Прилагодлива Висина на Машина со Тркалање Тркала

5 Глава Инфрацрвена Светлина Топлина Терапија Црвена Светилка Салон Коса Steamer Perming Боење Прилагодлива

Оценката:
DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

MZSG четири инфрацрвени сијалици што зрачи надвор од прилагодливи 16" извиткани оружје.Користи ИНФРАЦРВЕНА енергија за побрзо време на сушење.секоја светилка е 150 w , вкупно wattage 750 w.Еден центар фиксна инфрацрвена ламба. 46"-64" прилагодлива висина.Производ description Infrared Коса Сушење Инструмент користи ИНФРАЦРВЕНА енергија за побрзо време на сушење, технологија дизајнирана да придавам влогови на косата cuticle како што тоа го намалува frizzes.Мулти-се користи фен е седиште на полиран хром пол, кој се вклопува во ротирачка 4-ѕвезда пиедестал на casters; или пресврт задржување ракав за да го отклучите и се вклопуваат во нашите компатибилен салон за мебел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.