• Обновено
Ionic Фен за Коса,1800W Професионални Негативни Јони Удар Фен со Моќни AC Мотор,2 Магнетни Додатоци,3 Топлина Settings/2 Брзо,Брзо Сушење на Косата Удар Фен за Дома,на Патување,?

Ionic Фен за Коса,1800W Професионални Негативни Јони Удар Фен со Моќни AC Мотор,2 Магнетни Додатоци,3 Топлина

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

【Професионални Ionic Салон Фен】1800 W професионални ion фен за коса, со голема брзина и голем вртежен момент, ви овозможува да се исуши косата брзо, додека намалување на тежината.Карактеристики 2 брзина и 3 греење нивоа, ги исполнува сите видови на коса сушење потреби.Количка за дизајн е лесен за користење, носење и не заземаат простор. 【Негативни Јони за Нега на Коса】LORYCONY коса удар фен изданија милиони негативни јони да се направи косата мазна и заклучување во влага, за да го заштитите косата од топлина штета и помалку frizz нагоре, намалување на статички електрицитет, затегнете косата скала, направи косата мека, сјајна и еластична. 【Прегреат Заштита & Ниска Зрачење】Двојно се прегрее заштита технологија го прави да се чувствува послободно.На фен автоматски ќе се затвори, Кога температурата надминува безбедно опсег.Усвојување на ниско магнетни бранови изградба технологија помага во намалување на електромагнетно поле на зрачење со повеќе од 50% од други општи 1400-1600 W hairdryers, пријателски за бремени жени и за деца. 【Иновативни Трајни & Истекување Заштита】Изграден со прашина на фан ножеви, на не-отстранлив мрежа задниот капак (миење слободни) го спречува губење од добивање вовлечени во удар фен, уживање во добра искуство донесува LORYCONY ionic фен за коса.Ние надогради нашето фен за да Стандард ETL и УЛ одобрени НИ ALCI Безбедност Приклучок за подобро да ја заштитите време на сушење коса. 【Она што Ќе Добиете за】1* LORYCONY фен за коса, 2* магнетни додатоци (еден мазнење на млазницата и еден diffuser), 1* упатство за користење и нашата 24 месеци Грижете се-бесплатно Гаранција и пријателски услуги на клиентите.Ние сме посветени на градење на високо-квалитетни, софистицирана технологија, цел живот фен за да се осигура вашата долгорочна уживање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.