• Обновено
Топла Алатки Професионални 800W Ionic Мека Хаубата Фен за Намалена Frizz

Топла Алатки Професионални 800W Ionic Мека Хаубата Фен за Намалена Frizz

Оценката:
DEN 1368.00

Тековен
Во магацинот.

800 w е на власт, повеќе од било мека хаубата фен.Долго флексибилни црева. 3 брзина/ топлина settings вклучувајќи кул шут.Голем хаубата се вклопува сите ролери големини.Совршен за голем број на третмани вклучувајќи интензивна климатизација.Опис на производот ЗА ПРОИЗВОДОТ : Уживаат во луксузот на hands-free, салон квалитетот на косата секогаш кога ќе ве молам.Прекрасни tresses лесно ќе биде на дофат на вашите прсти кога ќе се третираат како најдобар хаубата фен околу.Вие не може да тргне наопаку со Топла Алатки Професионални Ionic Мека Хаубата Фен.Идеален за помагање на состојба и мазна коса ви даваат shinier, поздрав изглед на резултатите, додека, исто така, помагање во намалување на frizz.Користење на Ionic Технологија на оваа машина помага во намалување на над стил.Изграден со силна 800 W и двата мотори, на хаубата е струење е зголемен за дури и на топлината и брзо сушење и стил.Ова значи избалансиран резултати и побрз стил за убава коса и брз излез.Кој кул температурата поставување можете да го поставите вашиот заврши фризура за повеќе трајни резултати, да им се овозможи да ги уживаат дури ни повеќе глава-претворање во текот на денот.Сите овие карактеристики значи совршен фен за многу намени, без разлика дали тоа е поставување на ролки или за обработка на интензивна климатизација третмани.Се префрлате помеѓу три брзина и топлина (ниска, средна, висока) поставување на опции за стил, флексибилност, контрола и различни да ви помогне да ги постигнете изгледот што го посакуваш.Овие поставки, исто така, значи овој хаубата фен за коса е совршен натпревар за различни типови коса.Долго флексибилни црева, и 6ft.кабелот овозможува слободен избор на движење и вдлабнати се справи со промовира лесно складирање.ЗАБЕЛЕШКА црево и кабелот се во внатрешноста на единица за складирање оддел.Напон : 110 V.Бренд Приказна Топла Алатки Професионални е сигурен бренд кој е освојувањето награди за над 25 години, создавање супериорен, стилист приоритетни стил алатки кои се состојат од иновации во секој поглед.П. кога('A').извршување(function(A) { A. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.скролувајте(0, податоци.проширувач.$проширувач[0].offset Top-100); }); }); brand_description Топла Алатки Професионални е сигурен бренд кој е освојувањето награди за над 25 години, создавање супериорен, стилист приоритетни стил алатки кои се состојат од иновации во секој поглед.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.