• Обновено
Поло Ралф Лорен Мажите Ph2210 Правоаголна Рецепт Eyewear Рамки

Поло Ралф Лорен Мажите Ph2210 Правоаголна Рецепт Eyewear Рамки

Оценката:
DEN 2142.48

Тековен
Во магацинот.

Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.Леќа ширина : 55 милиметри.Мост : 17 милиметри.Рака : 145 милиметри.РЕЦЕПТ ПОДГОТВЕН EYEGLASS РАМКИ : Овие Поло Ралф Лорен eyeglass рамки функција леќи кои треба да бидат заменети со рецепт леќи, па можете да уживате јасна визија.СЛУЧАЈ & ТКАЕНИНА за ЧИСТЕЊЕ се ВКЛУЧЕНИ : Секој пар на Поло Ралф Лорен оптички рамки дојде со ткаенина за чистење и случајот да се исчисти и да се заштити вашите очила од гребење и оштетување.ПОСЕТА НА ПОЛО РАЛФ ЛОРЕН БРЕНД ПРОДАВНИЦА : Кликнете на Поло Ралф Лорен линкот погоре за производот на насловот за да продавница целиот Поло Ралф Лорен мажите, жените и децата " очила со и eyeglass асортиман.Поло Ралф Лорен Има Секогаш Остана Верен На Неговата Оригинална Филозофија—Дури И Додека Доживува Значителен Раст Во Последниве Years.By Нагласувајќи Иновации, Оригиналност, Квалитет И Вредност Поло Има Префинет Својата Визија За Да Заработите Во Светот Признавање.Современите Оптички Дизајн, Unparallel Изработка, Извонредна Гаранција, И Се Чувствувате Грижа На Клиентите Како Дефинира Поло.Поло Има Направено Искачување Од Скромни Почетоци—Бутик Оптички Дизајн Компанија—На Својата Сегашна Позиција : Светски Лидер Во Прифатлива Луксузни Eyewear.Поло Користи State-Of-The-Art Материјали За Занает Нивниот Потпис Eyewear Рамки : Премиум Целулоза Ацетат, Ултра-Лесен Титан, И Боја, Богата Со Нерѓосувачки Челик.Од Најраните Дизајн Разговори, Софистицирани Eyewear Брендови Како Поло Се Развива Иновативни Дизајни, Кои Функција Слоеви На Длабочина Преку Најдобрите Материјали Во Оптички.Оваа Заложба За Изработка Испорачува Неспоредлив Квалитет И Безвременски Стил Кој Се Трансформира Очила Од Чиста Функција На Посакувана Парчиња.Овие Поло Ралф Лорен Eyeglass Рамки Функција Леќи Кои Треба Да Бидат Заменети Со Рецепт Леќи, Па Можете Да Уживате Јасна Визија.Секој Пар На Поло Ралф Лорен Оптички Рамки Дојде Со Ткаенина За Чистење И Случајот Да Се Исчисти И Да Се Заштити Вашите Очила Од Гребење И Оштетување.Било Поло Ралф Лорен Eyeglass Рамки Се Продаваат Од Страна На Овластени Продавачи, Како И , Се Прифатливи За Сите Производителот Гаранции И Гаранции.Ако Сакате Да дознаете Повеќе Стилови Кликнете На Поло Ралф Лорен Линкот Погоре за Производот на Насловот за Да Продавница Целиот Поло Ралф Лорен Мажите, Жените И Децата " очила со И Eyeglass Асортиман.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.