• Обновено
Поло Ралф Лорен Мажите Ph1199 Перница Рецепт Eyewear Рамки

Поло Ралф Лорен Мажите Ph1199 Перница Рецепт Eyewear Рамки

Оценката:
DEN 2392.80

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.Леќа ширина : 53 милиметри.Леќа висина : 32.9 милиметри.Мост : 16 милиметри.Рака : 140 милиметри.РЕЦЕПТ ПОДГОТВЕН EYEGLASS РАМКИ : Овие Поло Ралф Лорен eyeglass рамки функција леќи кои треба да бидат заменети со рецепт леќи, па можете да уживате јасна визија.СЛУЧАЈ & ТКАЕНИНА за ЧИСТЕЊЕ се ВКЛУЧЕНИ : Секој пар на Поло Ралф Лорен оптички рамки дојде со ткаенина за чистење и случајот да се исчисти и да се заштити вашите очила од гребење и оштетување.ПОСЕТА НА ПОЛО РАЛФ ЛОРЕН БРЕНД ПРОДАВНИЦА : Кликнете на Поло Ралф Лорен линкот погоре за производот на насловот за да продавница целиот Поло Ралф Лорен мажите, жените и децата " очила со и eyeglass асортиман.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.