• Обновено
MOEN 16098 Escutcheon, Полиран Месинг

MOEN 16098 Escutcheon, Полиран Месинг

Оценката:
DEN 2040.96

Тековен
Во магацинот.

Капење на бебето.Во Moen, ние се стави на клиентите во центарот на сè, вклучувајќи ја и нашата процес на дизајн.Од чешми и фамилии да филтрација системи и ѓубре продажби, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата кујна.Започнете со креирање на вашиот нов личен туш простор со изборот Moen тела кои ви даде модерен стил, и иновации.И од завршува за иновации на инсталацијата, постојат многу причини зошто Moen е вистинскиот избор за вашата кујна.Moen нуди разновиден избор на кујнски чешми, садопери, бања чешми и додатоци, и туширање производи.Тоа е вашиот светилиште, приватно место за вас да се развивам од вашиот ден или повторно да се поттикнуваат сами да почнат одново.Од Производителот На некогаш популарните Шато колекција карактеристики мека, чиста облини и модерна, заоблени стил - докажано класичен.И со значајни иновации како зголеми спреј власт со Сила се Зголеми или hands-free погодност со Motion Sense, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.полиран месинг заврши е топол и светол за класичен, високо рефлективна изглед.полиран месинг заврши е топол и светол за класичен, високо рефлективна изглед.Moen производи се комбинираат стил и функционалност со издржливост за живот на задоволство на клиентите.Со значајни иновации како што се вода низ вашиот дом следи и контролира со еден стан или совршено топло и запотен врнежи можете да почнете со вашиот глас, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само во барање на функционалност, но исто така и во најновите технолошки трендови.И со значајни иновации како напор приклучните со Magnetix или најдобро rainshower искуство е можно со Потопување технологија, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Туш ќе ве разбуди, ја смирува вашите сетила или релаксира вашето тело - и тоа започнува од минута ќе се чекор во вода.Од бања потоне чешми и када спојници да бања безбедност и додатоци, Moen има бескрајни производи за да ги собере беспрекорно во вашата бања.Moen е посветен на проектирање и доставување на убава производи кои траат цел живот.За наводнување на растенијата.И со значајни иновации како лесно и брзо тапа инсталација со M-PACT или интегрирани мастило марки на вашата бања прибор ви покажува каде да се вежба со Притиснете & Означи, ќе ви се допаднат како Moen производи донесе не само бескрајни стил можности, но исто така и во побарувачката на функционалност.Се фокусира на деталите со Moen производи, и ќе биде во можност да се прилагодите овој простор - што го прави повеќе стилски, додека размислува на вашиот личен вкус.Prepping за семејни вечери.Опис на производот На Шато колекција испорачува Moen перформанси и сигурност со едноставна, недооценено жалба.Таа треба да дојде како изненадување дека ќе трошат повеќе активни време во кујната од која било друга просторија во домот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.