• Обновено
Tête d'épilation де rechange 67030946 се Прелива Свила Epil

Tête d'épilation де rechange 67030946 се Прелива Свила Epil

Оценката:
DEN 1032.00

Тековен
Во магацинот.

Браун 67030946 Свила Epil 7 Стандард Епилатор Главата за 7181, 7681, 7281, 7481, 7771, 7871, 7791. Стандард Епилатор Главата за Браун Хлапак.Браун стандард епилатор главата за Свила Xpressive и Свила-épil 7 епилатор.Исто така погоден за серија 9 epilators но отстранување на влакна главата не е толку широк.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.