• Обновено
Младата Деца Бебе Девојка Момче Поврзана Џемпер Pullover Sweatshirt Топло Долг Ракав Кошула Блузи, Плетени Есен Зима Облека

Младата Деца Бебе Девојка Момче Поврзана Џемпер Pullover Sweatshirt Топло Долг Ракав Кошула Блузи, Плетени

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Висок квалитет плетени памук, мек и еластичен унисекс бебе плетени џемпер, лесна, комфорна и пријатна за носење во есен зима.Дизајн : Класичен и симпатична стил плетени џемпер облека за деца бебе девојка момче, полна боја, екипажот вратот, лабави, едноставни и стилски.Избор на боја на избор, лесно одговараат со фармерки, панталони, сукња, палто, јакна и сл.Прилики : Обична и стилски деца бебе девојка момче pullover џемпер погоден за пролет, есен, зима.Совршен за секојдневно носење, партија, училиште, надвор/внатре, семеен собир, фотографирање пука, или било кој повод.Исто така, како совршен подарок за вашите семејства или пријатели.Големина : Одговара за 3-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2t, 3t, 4t, 5t бебе дете бебе девојка момче.Мека и пријатна поврзана облека, одличен избор за мајка ми.Она што Ќе Добиете : 1x pullover плетени џемпер.Направен од висок квалитет на плетени памук, мек и еластичен унисекс бебе плетени џемпер, лесна, комфорна и пријатна за носење во есен зима.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.