• Обновено
4/3 NM-B x 70' Не-Метален Електричен Кабел

4/3 NM-B x 70' Не-Метален Електричен Кабел

Оценката:
DEN 3536.88

Тековен
Во магацинот.

Направен во САД.Испорака на 3 до 4 работни Дена.Внатрешна Употреба.Температурата Оценка = 90°C. Напон Оценка = 600 Volts. 4/3 NM-B x 70' неметални Електричниот Кабел.Вашата цел ќе биде намалување од 1000' господар на ролна оваа жица.Како такви, индивидуални, производителот на мало пакување нема да бидат предвидени.Купи со доверба, како што тежат и да се споредат едни со цел да се обезбеди должини се точни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.