• Обновено
LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието за 10.1 Sony Xperia Tablet Z4 LTE Верзија SGP712 SGP771 Замена (Црна)

LCD Екран на Допир за Digitizer Собранието за 10.1 Sony Xperia Tablet Z4 LTE Верзија SGP712 SGP771 Замена (Црна)

Оценката:
DEN 3359.76

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 1*【Компатибилен За】Sony Xperia Таблет Z4 ,Сосема Нови Со Висок Квалитет LCD Екран на Допир Панел Digitizer Собранието за поправка на вашиот скршен или дефект Мини екран.Ве молиме Потврдете го вашиот модел пред да го купите. 2*【Инсталација Предлози】LCD е лесно да се биде прекината ако не инсталација тоа на вистинскиот начин,ве Молиме да побараат професионална technicals за Совет,или може да се види на professinal видео. 3*【Гаранција за Квалитет】Ние Ќе се Тестираат сите Објектот Пред превозот ,ве Молиме контактирајте со нас, прво ако има некој проблем со LCD,Ние ќе ви ги даде решение на тоа, Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа. 4*【 Пакет се Вклучени 】1 X LCD Екран на Допир Панел Digitizer Собрание ,Не се вклучени инсталација настава. 5*【6 месеци гаранција】ако замена на делови има било какви не не-човечки фактор проблеми со квалитетот,ние може да разменуваат тоа за вас во 6 месеци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.