• Обновено
MagiDeal Фрактал Стаклени Призми Специјални Ефекти, Камера Филтер Променлива Број на Предмети SLR Фотографија Додатоци 77 mm

MagiDeal Фрактал Стаклени Призми Специјални Ефекти, Камера Филтер Променлива Број на Предмети SLR Фотографија

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Направени на квалитетот оптичко стакло и хардвер, отпорност на абење и може да обезбедува долг животен пат.Нашите триаголен призми имаат висока светлина и да се создаде убава виножито со делење на зрак на светлина во право агли Со додавање на нашата призма на вашата камера, лесно можете да добиете добра ореол и сјајот ефекти без уредување.Со овој Фрактал стаклена призма, можете да добиете некои интересни ефекти додека фотографирате.Исто така, на еден нов начин да се набљудуваат светот, се создаде кул рефракција во фотографии,може да се види роман на сценографијата, ноќни сцени, и др.На подарок кутија се осигурува дека призмата нема да падне, и тоа е лесен за носење.Тоа е исто така одличен подарок за семејство или пријатели.Ќе се најде она што го сакате во Спортот & Отворено, Насловна & Кујна, Убавина, Облека, Здравје и Домаќинство, Tools & Подобрување, Автомобилски Делови и др.Опис : - Направени од квалитетот оптичко стакло и хардвер, отпорност на абење и може да обезбедува долг животен пат. - Нашите триаголен призми имаат висока светлина и да се создаде убава виножито со делење на зрак на светлина во право агли Со додавање на нашата призма на вашата камера, лесно можете да добиете добра ореол и сјајот ефекти без уредување. - Со овој Фрактал стаклена призма, можете да добиете некои интересни ефекти додека фотографирате. - Исто така, на еден нов начин да се набљудуваат светот, се создаде кул рефракција во фотографии,може да се види роман на сценографијата, ноќни сцени, и др. - Подарок кутија се осигурува дека призмата нема да падне, и тоа е лесен за носење.Тоа е исто така одличен подарок за семејство или пријатели.Големина на Табела : 45x78mm/1.77x3.07inch Package Вклучува : 1 Piece Camera Леќа, Призмата Filters Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.