• Обновено
Парфем eau fraiche спреј парфем за жени направи да поставен во секојдневниот живот 5.9 оз eau fraiche спреј во Психоделичен соништа во

Парфем eau fraiche спреј парфем за жени направи да поставен во секојдневниот живот 5.9 оз eau fraiche спреј

Оценката:
DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

"Во парфем eau fraiche спреј парфем за жени направи да поставен во секојдневниот живот 5.9 оз eau fraiche спреј. "Во парфем е еден вид на комуникација, преку арома да им даде на луѓето различни мирис искуство. "во параметарот" во Парфем, се чувствувате освежени и енергична на топлите летни денови со волшебно мирис на парфем.оваа жените eau fraiche, кој беше објавен во 2017, се отвора со светли топ белешки на blackcurrant, лимон и италијански бергамот.срцето на овој мирис го прифаќа суптилни сладост со ноти на кокос, стана и freesia.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.