• Обновено
Gendarme Eau De Parfum Спреј за Мажи, 6 Унца

Gendarme Eau De Parfum Спреј за Мажи, 6 Унца

Оценката:
DEN 3720.00

Тековен
Во магацинот.

Исто јасни, чисти, свеж мирис на класичен Gendarme келн.Eau de Parfum е малку повеќе моќни, малку поинтензивно, и малку повеќе commanding.Како и секој врвот извршната, Gendarme EDP изгледа да се работи 24/7. Совршен за професионални во движење.Доаѓа во 6 мл алуминиум може.Што ако може да се подобри на совршенство, Gendarme Eau De Parfum (EDP) е parfum верзија на Gendarme.Многу како било високо-придвижуван корпоративни извршната, Gendarme – EDP е малку повеќе моќни, малку поинтензивно, и малку повеќе commanding.Како Eau De Parfum, повеќе мирис делови се направи до оваа верзија на Gendarme.Тоа беше развиена од клиентите барање да биде во можност да продолжи мирис Gendarme на себе во текот на целиот ден долг минатото, кога неговиот нос едноставно доби користи за мирис.И како и секој врвот извршната, Gendarme – EDP изгледа да се работи 24/7. Со истиот се јасни, чисти, свеж мирис на класичен Gendarme, оваа верзија е совршен за тоа професионални во движење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.