• Обновено
Traje де baño де Playa de ganchillo став Mujer Bañador де Traje де baño Largo dividido en Општи #554

Traje де baño де Playa de ganchillo став Mujer Bañador де Traje де baño Largo dividido en Општи 554

Оценката:
DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Сезона : Летни, Пол : Жените.Стил : Плажа/Партија Материјал : Полиестер.Шаблон Тип : Цврсти.Должина : Средината На Теле Декорација : Нема.Црна Traje де baño де playa de ganchillo став mujer Bañador де traje де baño largo dividido en општи #554 Една Големина.Одржување : 1. Страна / нежно машина за миење со ладна вода. 2. Хлор. 3. Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата сликата за да изберете големина. 4. Малку боја грешка е нормално.Ние фокусирани на жените облека како нашата compayny е жените облека фабрика.Ние брзо да одговорат на пазарот и производство на високо-квалитетни жените облека.Да реагираат брзо на пазарот, ние обично исполнети од страна на самите себе. 7 дена бесплатно надоместок-враќање : Ние овластени за автоматски да ги прифаќате сите врати барања кои се исполнат, и да се обезбеди платен превозот етикета кога прифатливи за сите наши врати/наплата.Но ние ве советуваме контактирајте со нас firt да се избегне недоразбирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.