• Обновено
Најголемиот дел Earbuds Слушалки трговија на Големо Слушалки 50 Пакет, Factorymall Ниски Трошоци за Слушалки за Еднократна употреба на Уво Пупки најголемиот Дел Слушалки за

Најголемиот дел Earbuds Слушалки трговија на Големо Слушалки 50 Пакет, Factorymall Ниски Трошоци за Слушалки

Оценката:
DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 50 Пакет Earbuds за Училница:Фабрика трговија на Големо 50 пакет уво пупки, се купат на големо и спаси, новиот earbuds ќе биде повеќе популарна со деца, Идеален за училишта, детска и споделување со пријателите.Најголемиот дел Слушалки Поединечно Завиткани:Секој пар на earbuds е индивидуално спакувани, па можете лесно да пристапувате до нив без метежот, На слушалка кабел е изработен од животната средина-пријателски жица со дебела жица и средината јазол, која е фирма и не е лесно да се скрши.Евтини Earbuds со Одличен Квалитет:Earbuds опремени со висок квалитет возачи стерео слушалки, звук рамнотежа јасно, Меки силиконски earbuds, доволно за да се носат за долго време без непријатност, Под 1 долар earbuds класа сет на earbuds за студентите.Деца Слушалки Компатибилност Одговара:Должина околу 4feet или 1.2 m, нема во микрофон, 3.5 мм помошен џек компатибилен со повеќето паметни телефони и други уреди, perfer за iphone / падовите /Macbook/chromebook/лаптоп/КОМПЈУТЕР/Andriod таблета, Тоа е најдобриот избор за деца класа сет на слушалки за студентите. 100% Пари гаранција за Guarante:Ние тестирани секој Earbuds пред да го пратите на ,ве молиме слободно да го купат, а ако не сте 100% задоволни, можете да го вратите производот за целосна наплата.Factorymall најголемиот Дел Earbuds Слушалки трговија на Големо Слушалки 50 Пакет за Еднократна употреба Earbuds најголемиот Дел Слушалки за на Училиште Училница Ученици-Бела Функции и Бенефиции 1. Ergofit Дизајн за Врвен Комфор и Одговара Уживаат целосна слушање удобност со мека, сит earbuds кои се во согласност веднаш кон вашите уши.Ултра-меки earpads (мал) да се обезбеди совршено се вклопуваат за секое уво. 2. Многу повеќе отколку само за еднократна употреба слушалки На earbud слушалки ви даде целосно извонредно звук искуство со многу јасни аудио.Тоа е компатибилна со паметните телефони, лаптопи, Компјутери, CD-плеери,Таблети и уште 3,5 мм џек уреди.Функција : Активен бучава поништување earbuds,евтини уво пупки за деца/ жени/мажи.Пакување од 50 earbuds приклучок за слушалки.Поединечно пакет за секој earbuds.Материјал : TPE жица.Конектори : 3.5 mm аудио џек Комуникација : Wired Стил : Во Уво за Употреба : Мобилен Телефон/PAD/MAC/PC/MP3 Опрема.Кабел Должина : 4ft/1.2 M Specation : Отпорност : 32 OHM Максимална Моќност : 5 m W Чувствителност : 115db (пред), 102db Фреквенција Одговор : 20 Hz до 20 KHz Приклучок : 3.5 mm дијаметар стерео приклучок.Компатибилен со повеќето паметни телефони,класа сет на слушалки за студентите,и други уреди,тоа е за iphone/падовите/i Pods/Mac/PC/Andriod/Фитнес&Аудио Опрема.Се вклопува удобно во вашиот џеб, чанта или ранец.Одличен квалитет на звукот во сите движи.Пакет Содржина : ✔50 парчиња Поединечно Завиткани earbuds.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.