• Обновено
Monoprice Премиум Звучници со 3,5 mm Earbuds Слушалки со Микрофон и 10мм Возачи за Apple и Android Уреди

Monoprice Премиум Звучници со 3,5 mm Earbuds Слушалки со Микрофон и 10мм Возачи за Apple и Android Уреди

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Уживаат целосен спектар на звук од 10мм возачи со проширена бас и добра mids и издигнувања.Уживајте во удобноста на во-линија микрофон и плеј/пауза копче.Метежот-бесплатен стан кабел ќе ви овозможи да се концентрираме на она што е важно музиката.Квалитетот на Фер Цена : Monoprice е солиден дизајн и ригидна контрола на квалитет стандарди се испорача висококвалитетни производи на фер цени.Купи со Доверба : Monoprice не само што стои зад секој производот што го продаваат со 1 година поправка гаранција ние нудиме 30-дневниот гаранција за парите назад, како и!Ако производот можете да купите не ги задоволи вашите потреби испрати назад за целосно враќање на средствата.Премиум Звучници со 3,5 mm Earbuds Слушалки со Микрофон за Apple и Android Уреди.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.