• Обновено
Geekria Тип-C Слушалки Краток Држачи за Кабел Компатибилен со Bose QC45, 700, 700ANC, КК Earbuds, Спорт Earbuds Полнач, USB за да го USB-C Замена Моќ Полнење Мозок (1 ft / 30 cm 2 Парчиња)

Geekria Тип-C Слушалки Краток Држачи за Кабел Компатибилен со Bose QC45, 700, 700ANC, КК Earbuds, Спорт Earbuds

Оценката:
DEN 213.60

Тековен
Во магацинот.

HIGHT КВАЛИТЕТ : Обезбедува максимално полнење брзина до 2, Пријави побрзо отколку повеќето стандардни кабли, важат за слушалки, earbuds.ВРВЕН ИЗДРЖЛИВОСТ : нерѓосувачки челик конектор глави слот во лесно и полека, и нема да се изгубат или да падне надвор од вашите уреди, како вашиот нормален usb c кабли.Компатибилен со Bose QC45 700 NC700 700 NCH Спорт Earbuds Quiet Comfort Earbuds Полнач.Ако замена држачи за кабел не одговара или не во рок од 6 месеци, Geekria ќе го замени или наплата.Пакетот вклучува : 2 x Слушалки, Earbuds замена моќ полнење кабел.Држачи за кабел Компатибилен : - Компатибилен со Bose 700, 700 ANC, 700 NCH Кабел Компатибилен со Bose QC45, Quiet Comfort Earbuds Кабел Компатибилен со Bose Спорт Earbuds, КК Earbuds Кабел и повеќе USB-C Полначот Порта Слушалки, Earbuds answer : ___________________________ Note : - Bose Earbuds Полнење Кабелот само, Earbuds не е вклучена.Пакетот Вклучува : - 2 x USB-за да го USB-C Држачи за Кабел.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.