• Обновено
Panasonic ErgoFit Во Уво Earbud Слушалки RP-HJE120-КА (Мат Црна боја) Динамичен Кристално Јасен Звук, Ергономски Удобност-Fit

Panasonic ErgoFit Во Уво Earbud Слушалки RP-HJE120-КА (Мат Црна боја) Динамичен Кристално Јасен Звук, Ергономски

Оценката:
DEN 208.56

Тековен
Во магацинот.

Жичен во уво слушалки совршен за остварување; со 3 групи на уво влошки (S/M/L), Слушалки остане во вашите уши, додека одржување на околната бучава надвор.Ergo одговара Дизајн за Совршено се вклопуваат Ултра Мека Ergofit во уво earbud Слушалки се во согласност Веднаш да ушите (S/M/L уво влошки Вклучени за Совршено се вклопуваат).Паметен телефон компатибилни Panasonic во уво Слушалки со интегриран микрофон и далечински се компатибилни со Apple (iphone/ i Pod/ i Pad), Android и Blackberry Аудио уреди.Во уво стерео Аудио tonally балансиран Аудио со свежи издигнувања и длабоко ниска Белешки, плус пошироката фреквенција одговор и жив квалитет на звукот за снимените аудио.Продолжен Слушалки кабелот долго, 3.6 Метри кабелот теми удобно преку облека и Торби што го прави лесно да се поврзете.На Panasonic RP-HJE120-КА Ergo Fit Во Уво Earbuds Слушалки се совршена комбинација на стил, удобност и најмногу од сите, висок квалитет на звук.Со вклучени три групи на earpads (S/M/L), ќе се добие обичај, удобно се вклопуваат дека нема да се лизга надвор.Изберете од пет живописни бои опции со боја појавување earbuds и мозок да најдобри дополнуваат вашиот стил и расположение.Голем 9mm возачи со neodymium магнети заедно со широк фреквентен одговор и паметни ергономски одговара испорача динамичен, кристално јасен звук додека помага да се задржи надвор несакани надвор од бучава.На 3.6-нозе кабелот теми удобно преку облека и кеси.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.