• Обновено
Компактен Двоглед Ноќ Визија Двоглед за Возрасни Бинокуларна Очила за Возрасни за Мерење со Висока Прецизност Птица Вистинската Двоглед Погодно Двоглед Rangefinder Го?

Компактен Двоглед Ноќ Визија Двоглед за Возрасни Бинокуларна Очила за Возрасни за Мерење со Висока Прецизност

Оценката:
DEN 1814.40

Тековен
Во магацинот.

ноќно двоглед се професионални rangefinder телескопи.rangefinders со наклон ви овозможи да учествуваат во натпревари.логото заклучување на вибрации функција го прави полесно за вас да се најде на целта.за птицата гледа двоглед за возрасни.двоглед за возрасни доаѓа со 3 режими, нормално скенирање на владата, која може да се користи за да се измери сите предмети во рамките на примена опсег (5-650 метри), и да се добие повеќе удобно голф игра искуство во зависност од вашите различни потреби.висока прецизност птица rangefinder двоглед.целна снимањето rangefinder е опремен со висок квалитет на леќа, кои може да обезбеди високо-квалитетна, светли слики, ефикасно го намалуваат рефлектира светлината и да ја зголемите светлината на пренос, обезбедување на вас со посветла и појасна слики.вистински деца двоглед момчиња.двоглед има широк спектар на значења, како што се претстави, патување, пешачење, safari паркови, диви животни, птицата гледа, во и надвор од спортот.двоглед ноќ визија двоглед за возрасни.совршен за вашиот џеб : на трајни лов rangefinder комбинира компактна големина и ултра-мала тежина, уредот е многу подвижен и може да се носи со вас.удобен бинокуларна очила.ергономски дизајн.лесен за употреба кога играјќи голф.може да се користи како телескоп, двоглед.спецификација : боја : црна производ големина : 11x6.5x14.5cm зголемување : 10x водоотпорен одделение : ipx4 водоотпорен растојание мерен опсег : 5-700m двоглед rangefinder голф rangenight визија двоглед за adultsbinocular очила.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Децата Двоглед Сет,Компактен Мини Гума Телескопи за децата на Птицата Гледа,Лов, Планинарење,Роденденски Подароци,Авантура

DEN 2246.40

|НАЈДОБРИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ и ВРЕДНОСТ Овој производ е врвен зголемување на 4 X со неверојатен поглед.произво�

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.