• Обновено
YBZS Прилагодливи Зголемувачот Очила Стил Риболов Оптика Двоглед Телескоп Двоглед Пешачење Концерт Фудбалски Натпревар Отворено Црна

YBZS Прилагодливи Зголемувачот Очила Стил Риболов Оптика Двоглед Телескоп Двоглед Пешачење Концерт Фудбалски

Оценката:
DEN 465.60

Тековен
Во магацинот.

Деноноќниот двојна : очила-тип фокус телескоп, носејќи филтер прекинувачки режим, филтер јасно light amplification.HD оптички леќи : леќи на оптичко стакло, висока транспарентност јасна слика, елиминирање на сјајот.Лесен дизајн : огледало телото употреба на лесни материјали, преносливост, долго се носат.Фокус прилагодливи : растојание прилагодување knob според лебди, не лебдат изгледа блескави.Удобно да се носат : одговара на лицето, проширување дизајн на рамка да се носат без притисок.Име на производ : очила-стил риболов telescope Magnification : 3-6 times Lens материјал : стакло оптички lenses Frame Материјал : ABSFocus : Бинокуларна фокус zoom Weight : 58g Size : 160 * 150 * 45mm Purpose : Динамична гледање на далечина floatspackage : 1 * време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.