• Обновено
X-DREE Мини Дисплеј Порта ДП Thunderbolt да DVI Женски Адаптер Кабел за m-a-c-book Pro Воздух(Cavo adattatore Мини Дисплеј Порта ДП da Thunderbolt на DVI femmina на m-a-c-book Pro Воздух

X-DREE Мини Дисплеј Порта ДП Thunderbolt да DVI Женски Адаптер Кабел за m-a-c-book Pro Воздух(Cavo adattatore

Оценката:
DEN 529.68

Тековен
Во магацинот.

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Метал,PVC.Net Тежина : 31g; Пакет Содржина : 1 x Display Port да DVI Кабел.Главната Боја : Црна; Должина : 20cm/0.65 ft.Агол : 90 степен(Angolo : 90 gradi.Тип : Машки да се Женски(Tipo : da maschio на femmina.Мини Дисплеј Порта ДП Thunderbolt да DVI Женски Адаптер Кабел за m-a-c-book Pro Air1. Удобен кабел за директно поврзување на Мини Display Port (Мини ДП или m DP)/Thunderbolt 2 порт компатибилен компјутер на монитор или проектор со DVI2. Пренесува видео од компјутер или таблет за следење на екранот; Поддржува видео резолуција до 1920 x 1200 и 1080p (Full HD)Опис во Spanish Cavo adattatore Мини Дисплеј Порта ДП da Thunderbolt на DVI femmina на m-a-c-book Pro Air Paese ди produzione : CINA; Materiale : metallo, PVCPeso netto : 31 g; Contenuto della confezione : 1 cavo da Display Port на DVIColore principale : ner_o; lunghezza : 20cm / 0.65 ft Angolo : 90 gradi Tipo : da maschio на femmina.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.