• Обновено
BlueCube 40 Капацитет Пренослив CD DVD Паричникот Врзивно Ракави Диск за Складирање Торба за во Автомобил Користат за Носење на Носителот

BlueCube 40 Капацитет Пренослив CD DVD Паричникот Врзивно Ракави Диск за Складирање Торба за во Автомобил Користат

Оценката:
DEN 2368.80

Тековен
Во магацинот.

Ова DVD случај ви се вашите омилени филмови на патот со вас кога сте на патување.Организирање на сите видови на компактни дискови : Audio CD, DVD, и Видео Игра Дискови.Добар избор за компактен CD и DVD складирање.Архивиран до тесни, идеален за преземање на вашиот Цд-а и Двд-а со вас каде и да одите.Со индивидуални диск ракави, со врзивно ви овозможува да ги организирате вашата колекција сепак можете да изберете.Држи 40 дискови. 25 мл на тежина кога го полни. 20 PCS Диск за Складирање Паричници Тенок Една Јасна PP Поли на Пластика Случаи со Надворешниот Ракав.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.