• Обновено
IVY Класичен 28100 1H 7/16-Инчен Хексадецимален месо тело Дупка Видов Арбор, се Вклопува 5/8 преку 1-1/8-Инчен Дупка Пили, 1/Картичка

IVY Класичен 28100 1H 7/16-Инчен Хексадецимален месо тело Дупка Видов Арбор, се Вклопува 5/8 преку 1-1/8-Инчен

Оценката:
DEN 275.76

Тековен
Во магацинот.

Арбор со 1/2-инчен-20 конец, се прилагодува 5/8 инчи преку 1-1/8-инчен дупка пили за употреба со моќност вежби.Намалувања нерѓосувачки и лесна челик, прикован на дрво и пластика.Поставете завртка во легиран челик тело за замена на Пилот Вежба.Вклучува 1/4-инчен x 3-1/16-Инчен ХСС 118-степен сплит точка пилот вежба.Користење со IVY Класичен Пилот Битови : 28110, 28111 или 28132, Премија Брза понесе (Регистрирана трговска Марка).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.