• Обновено
Greenlee 02801 Дупка Видов Арбор, Црна

Greenlee 02801 Дупка Видов Арбор, Црна

Оценката:
DEN 1196.64

Тековен
Во магацинот.

Најдобар арбор во индустријата обезбедува цврста врска, без било какви пропусти или тетеравење.Arbors вклучуваат заменливи, високо-брзински челик Пилот вежба.Пилот вежби имаат уникатни сплит-точка совет дизајн.Користење со Greenlee bimetal дупка пили, вдлабнати светлина дупка пили и карбид-ронки дупка пили.Може да се користи со Greenlee 901 или 904 битни екстензии.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.