• Обновено
Millie Круг Челик Кожа Занает Шупливи Дупка Удар 1mm да 10мм Кожа Работни Алатки за Кожа Види Бендови Ремени Платно Хартија Пластика Круг Шупливи Дупка Удар Машина Алатк

Millie Круг Челик Кожа Занает Шупливи Дупка Удар 1mm да 10мм Кожа Работни Алатки за Кожа Види Бендови Ремени

Оценката:
DEN 376.56

Тековен
Во магацинот.

Челик удар постави направени од издржлив, топлина третираат јаглероден челик за траен сечење на рабови;Кастинг со топлина третираат јаглероден челик , добра отпорност на абење, анти-корозија.Дупка Удари Големини : 1mm,2mm,3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,100mm;.Секоја кожа удирање површина се означени со големина и може да се користи според вистински,Посебен дизајн, се заштеди енергија, лесно може да се намали преку повеќе слоеви на ткаенина.Намалувања чисти дупки во дихтунзи, кожа, гума, картон, и други меки материјали.Место shims и дупка удари во областа каде дупки да се удирани со тупаници и удри во задниот крај на дупка удари со чекан или mallet.Со користење на различни големини на дупка удари произведува различни уметнички ефекти и уникатна естетика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.