• Обновено
Buck Брос 74713 Удобност Зафат Дрво Длето – 1/2 (12MM)

Buck Брос 74713 Удобност Зафат Дрво Длето – 1/2 (12MM)

Оценката:
DEN 359.52

Тековен
Во магацинот.

СУПЕРИОРЕН во однос на НОЖОТ : Дограма длето доаѓа токму усовршуваа и изострен; Висок јаглероден челик сечилото на дрво длето може да се resharpened да обезбеди остри најсовремена; Сечилото на длето нема да се наведнуваат или се скрши за време на тешки работни места.LONGLASTING : Столарија рака алатки се изградени да трае со години; совршен прилог на дрво или столарија toolbox; Длето за вашето дрво длето сет е дизајниран да професионални стандарди.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.