• Обновено
BTSHUB Плоштадот Дупка Вежба Малку Mortise Вежба Малку Сет 4Pcs Дрво Плоштадот Вежба Битови Дрво Mortising Длето Дупка Вежби DIY Машини за Алатки, Countersink Битови Woodworker Дупка Видов ?

BTSHUB Плоштадот Дупка Вежба Малку Mortise Вежба Малку Сет 4Pcs Дрво Плоштадот Вежба Битови Дрво Mortising

Оценката:
DEN 2318.40

Тековен
Во магацинот.

Доаѓаат со 4 различни големина за вашата choise.Плоштад дупка, 1/4"(6.4 милиметри), 5/16"(8мм), 3/8"за дело(9,5 mm), 1/2"(12.7 mm).Соодветните месо тело, 7/40"(4.4 mm), 2/9"(5.8 mm), 17/64"(6.9 мм), 3/8"за дело(9,5 mm).Овие плоштадот дупка вежба делови изработени од high speed челик, преку термичка обработка, со висока цврстина вежба битови, и остар остро плоштадот длето, долг живот користење.Дрво вежба малку поставува со долго вежба основни и квадрат длето, лесно да заклучите дупка на дрво, а потоа може да се добијат различни mortisers брзо.Исто така, тоа е труд заштеда.Намалување на работната интензитетот на градежните работници, да се забрза изградбата брзина, намалување на трошоците во градежништвото за градба, инсталација, реновирање, декорација индустрии.Овие машини morstising длето битови поставени се погодни за дупчење квадратни дупки во дрво со mortising машината или mortising прилог.Одговара на сите mortising машини и вежба притиснете прилози.Плоштад дупка вежба е главно се користи за машини аспекти.Тоа ќе се добие двоен ефект од исти употреба со mortise и tenon машина.На плоштадот дупка удирање треба да се користи електрични воена вежба чекан и други алатки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.