• Обновено
TTAP Анти-Отпечатоци Анти-Осцилација Делумно Torx 25 Нето 4.5 мм x 35 mm, Кутија од 500

TTAP Анти-Отпечатоци Анти-Осцилација Делумно Torx 25 Нето 4.5 мм x 35 mm, Кутија од 500

Оценката:
DEN 1113.12

Тековен
Во магацинот.

Производителот гаранција може да не се применува.Ја елиминира осцилација : завртката е совршено заклучен благодарение на torx ttap совет кој влегува во долниот дел на завртката главата.Анти-разделување на совет спречува дрво пука и овозможува директно буквар од првиот ред.На асиметрични нето намалувања на дрво и им помага на завртка прогресија.На рецки под главата овозможи самостојно мелничката да се удави, шефот на Vissalbois во материјалот со леснотија.На Torx ttap совет доаѓа во секоја кутија, но Vissal Bois ttap работи со стандардна Torx совет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.