• Обновено
Монте Карло DR18MBK Внатрешна/Надворешна Тавански Вентилатор Downrod 18-Инчен, Полноќ Црна

Монте Карло DR18MBK Внатрешна/Надворешна Тавански Вентилатор Downrod 18-Инчен, Полноќ Црна

Оценката:
DEN 19487.04

Тековен
Во магацинот.

ТАВАНОТ ФАН DOWNROD ДИМЕНЗИИ : 18" L x 0.5" Кол (Ентериер), Пред-drilled Дупки на Двата Краја, Тежина 1lbs.НАСОКА ЗА УПОТРЕБА : 18" Downrod се Препорачува за Плафони +/- 10 Метри Висина.КОМПАТИБИЛНОСТ : Може да се Користи за Повеќето Монте Карло Стандард Downrod се Качи на Таванот Навивачи во Полноќ Црн Финиш.УЛ Одобрен за ВЛАЖНИ Локации.ДЕТАЛИ : Изградени од Нерѓосувачки Челик со Полноќ Црна Заврши; ГАРАНЦИЈА : 1 Година Производителот.Монте Карло DR18 MBK 18" Downrod, Полноќ Црна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.