• Обновено
BWE Широка Бања Тапа Масло Протри Бронза Farmhouse Водопад Бања Чешми за Потоне 3 Дупка 8 Инчен 3 Дел 2 се Справи со Тоалет Суета Бања Када Тапа Допрете Олово-Бесплатно

BWE Широка Бања Тапа Масло Протри Бронза Farmhouse Водопад Бања Чешми за Потоне 3 Дупка 8 Инчен 3 Дел 2 се

Оценката:
DEN 1967.76

Тековен
Во магацинот.

Масло протри бронза бања славина за богат antiqued изглед и дополнување повеќето преоден стил, се спротивстави на корозија и tarnishing преку секојдневна употреба.Бања Чешми за Потоне 3-дупки планината компатибилен со Широка инсталации во секое растојание помеѓу 8 и 16 инчи.Лесно да се инсталира,сите делови што треба вклучени.2 рачки бања потоне славина се поврзани со топла и ладна вода, цевки, односно за контрола на температурата и протокот на прецизно.Премиер заврши дизајнирани да бидат издржливи со триење.Распространета бања славина на кертриџ е изработен од квалитетни керамички, отпорни на температурни екстреми и ви овозможува да го отворите или да го запре проток на вода на пригоден начин.Водопадот бања тапа обезбедува јасна и стабилна ламинарен проток, што овозможува убава вода презентација,мека и рамни тече вода нежно го прави да се чувствувате убавината на природниот водопад.Вкупна Висина : 6.8 инч.Spout Висина : 3.82 инч.Spout Должина : 4.98 инч.Се справи со Должина : 4.0 инчен.Твоите Најдобри Водопад Искуство.Без разлика како ќе се погледне во него, бања потоне славина е вашата најдобра залог да ги импресионира вас, вашето семејство и сите гости кои ги имате во вашиот дом!.Од своите трајни, долго-траен изградба на современа и ентериер-дополнување дизајн, оваа тапа припаѓа во вашата бања.Водопадот тек е идеален за секојдневна бања задачи, како четкање на забите и миењето раце.Две–се справи со рачката на менувачот се направи тоа лесно да се прилагоди на вода.Нашите славина е едноставно одраз на квалитетот и ефикасноста.Ова едноставно значи дека притисокот на водата е насочена кон водата, ефикасноста без да се жртвува вода под притисок или вкупните перформанси.Ако вашиот мијалник има spillway дупка,ве молиме изберете оваа тапа доаѓаат со pop-up мозоци со преливник.ве молиме проверете ги ASIN : B07 QTYMRYL.Ако вашиот мијалник нема spillway дупка,ве молиме изберете оваа тапа доаѓаат со pop-up мозоци не-overflow.ве молиме проверете ги ASIN : B08 F7 HKFVB.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.