• Обновено
Т&S Месинг Б-0123-A10-08C Easyinstall Пред-Плакнење на Пролет Акција 8-Инчен Палубата Планината База со 10-Инчен Add-On Тапа

Т&S Месинг Б-0123-A10-08C Easyinstall Пред-Плакнење на Пролет Акција 8-Инчен Палубата Планината База со 10-Инчен

Оценката:
DEN 11338.80

Тековен
Во магацинот.

Опис на производот Б-0123-A10-08 C, Лесно се инсталира Пред-Плакнење, Пролет Акција, 8" Палубата Планината База, 10" Add-On Тапа, Б-0108-C, T&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили и специјализирани производи за храна услуга индустрија.Од Производителот Б-0123-A10-08 C, Easyinstall Пред-Плакнење, Пролет Акција, 8" Палубата Планината База, 10" Add-On Тапа, Б-0108-C, T&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили, и специјализирани производи за храна услуга индустрија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.