• Обновено
Среќа Бренд на Жените Quilted Средината на Должината Зима Маскирани Puffer Грб

Среќа Бренд на Жените Quilted Средината на Должината Зима Маскирани Puffer Грб

Оценката:
DEN 1415.76

Тековен
Во магацинот.

100% Полиестер.Увезени.Snap/Патент Затворање затворање.Останете атмосфера во оваа quilted средината на должината puffer грб со Среќа Бренд. 100% Полиестер.Хоризонтална quilting и слабеење дизајн понуда шик стил, додека одржување ви се загрее.Тој има два пред размавта џебови, стои јака, и удобен худ.Прилепува/Патент затворачи со бура размавта.Останете атмосфера во оваа quilted средината на должината puffer грб со Среќа Бренд.Направени со 100% полиестер.Хоризонтална quilting и слабеење дизајн понуда шик стил, додека одржување ви се загрее.Тој има два пред размавта џебови, стои јака, и удобен худ.Тоа е пространа дизајн овозможува дополнителни слоеви и додатоци на blustery дена.Прилепува/Патент затворачи со бура размавта.Овој грб се гарантира автентичен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.