• Обновено
DXYAN Вратот Перница -потпирачи за глава Перница Перница Количка потпирачи за глава - Вратот Поддршка Главата на Перница за инвалидски Колички & Мобилни Медиокритет С

DXYAN Вратот Перница -потпирачи за глава Перница Перница Количка потпирачи за глава - Вратот Поддршка Главата

Оценката:
DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

- Главен Материјал : Висок квалитет на кожа на главата под перница;Al-легура се подготвуваат,лесен и цврст. - За позиционирање на главата придонесува за корисникот квалитетот на животот и игра важна улога во подобрување на низа на физичките предизвици. - Одговара на било количка со 16 инчен - 20 инчи(Не вклучуваат инвалидски колички). - На потпирачи за глава вклучува сè што е потребно за да го прикачите на инвалидска количка.Инсталацијата е едноставна. - Оваа Глава Остатокот е несреќа се тестирани на висок стандард на изработка на сигурни дека ќе се чуваат безбедно и удобно на сите времиња. ▲ Главен Материјал : Висок квалитет на кожа на главата под перница;Al-легура се подготвуваат,лесен и цврст.▲ Позиционирање на главата придонесува за корисникот квалитетот на животот и игра важна улога во подобрување на низа на физичките предизвици.▲ Оваа Глава Остатокот е несреќа се тестирани на висок стандард на изработка на сигурни дека ќе се чуваат безбедно и удобно на сите времиња.▲ На потпирачи за глава вклучува сè што е потребно за да го прикачите на инвалидска количка.Инсталацијата е simple Size : 16"-20"Боја : Black Weight : 1.12 kg Include : Количка потпирачи за глава.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.