• Обновено
LJLCD Пропустливи 13/15cm Дијаметар Преносни Климатизација Тело Издувниот Канал Интерфејс Цевка Конектор клима уред Делови Лесно се Инсталира Трајни и Лесни да се Чист?

LJLCD Пропустливи 13/15cm Дијаметар Преносни Климатизација Тело Издувниот Канал Интерфејс Цевка Конектор клима

Оценката:
DEN 775.68

Тековен
Во магацинот.

Применливи да клима со дијаметар околу 13/15cm.Се користи за поврзување на издувната цевка, и лесно може да се инсталира на задната страна на портабл клима уред.Направени од високо квалитетни пластични материјал, издржлив и практичен за употреба.Може да се применат за домови, канцеларии, итн.Издржлив и може да се користи за долго време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.