• Обновено
WINCOVER Портабл клима уред Додатоци Црна Отворено Отпорен на Вода Dustproof Мобилни AC Defender Климатизација Заштитник за клима уред (18.8x15.7x29.4in)

WINCOVER Портабл клима уред Додатоци Црна Отворено Отпорен на Вода Dustproof Мобилни AC Defender Климатизација

Оценката:
DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. √Направени од 420 D полиестер оксфорд водоотпорен врвот ткаенина со водоотпорен. √Заштитете го вашиот Пренослив AC и чиста и сува.И тоа е лесно да се чисти. √Дизајн со џебови кои може да се сместат некои мали алатки.Кога не е во употреба, на насловната може да се чуваат во меморија кеса за да се зачува простор. √Портабл клима уред поклопецот е 17.6x19.6x39.3 инчи,18.8x15.7x29.4inch,25.5x19.6x39.3во, која е погодна за повеќето преносни клима.Ве молиме бидете сигурни дека вашата AC големина. √Пакетот Вклучува : 1 x Портабл клима уред Капак.Големина на Табела : Dxšxv 45x50x75cm/17.6x19.6x29.4in 48x40x75cm/18.8x15.7x29.4in 65x50x100cm/25.5x19.6x39.3во Функција Боја : Црна Материјал : 420 D Оксфорд Лесен за употреба и чисти,кога не ги користите,може да се чуваат во меморија кеса за да се зачува простор.Заштитете го вашиот пренослив клима уред додатоци од нечистотија,гребење и сонцето Покрие дизајни со џебови кои може да се сместат некои мали алатки Материјал е издржлив и dustproof, и поддржува машина за миење и рака мие Пакетот Вклучува : 1 Buc Црна клима уред Капак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.