• Обновено
PUTELTAL Гласовни Промени Слушалки, LED Светло Поништување Бучава Преку Слушалки на Уво, Гејмерски Слушалки со Гласовните Промени за Телефон/PS4/PS5/Psp/PC/Лаптоп/XBOX ЕДЕН

PUTELTAL Гласовни Промени Слушалки, LED Светло Поништување Бучава Преку Слушалки на Уво, Гејмерски Слушалки

Оценката:
DEN 2083.20

Тековен
Во магацинот.

Оваа слушалки со гласовните промени поставува може да се конвертира вашиот глас во машко-женско, Женско-машко, машки или женски-дете гласот и на Чудовиште.Тоа е голема забава со овој глас промени на PS5/PS4/PSP/ и PUGB Мобилни игра.Гласовните промени конвертор слушалки се одвоени дизајн, слушалки и Гласовни промени уред може да се одвои и во комбинација, мала големина, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Слушалки интегрирани onmi-насочен микрофон може да пренесува висок квалитет на комуникација со своите премиум бучава-concellng функција, може да ги собереш звуци со голема чувствителност и отстранување на шум, кој ви овозможува јасно да се испорача или примање на пораки кога сте во игра.Долго флексибилни микрофон дизајн многу погодно да се прилагоди агол на микрофон.ОКОЛНИТЕ СТЕРЕО СЛУШАЛКИ Јасен звук оперативни силна месинг, акустична прецизност на позиционирање подобрување на чувствителноста на говорникот единица, со што ќе гласен звук поле, звук јасност, шок чувство на звук.Без разлика дали сте ангажиран во Бог на Војната или сакате да ја слушнете непријатели движење во PUBG или CS : GO, професионална гејмерски слушалки не е важно.Совршен за разни игри.Пакет внатре има : 1x 2-во-1 3,5 мм џек splitter кабелот(не треба ова кога ја користите, само подарок), 1x Слушалки, 1x Гласовни промени уред со кабли.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.