• Обновено
Гудмен CONT2P030024VS Централна клима уред Контактор Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

Гудмен CONT2P030024VS Централна клима уред Контактор Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) Дел

Оценката:
DEN 361.92

Тековен
Во магацинот.

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; CKL49-1 PB,CKL49-1 L,CKL49-1 N,CKL49-1,CKL49-1 M.Контактор CONT2 P030024 VS материјали моќ да клима уред компоненти кога се активира од страна на систем за контрола.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.Компатибилен Брендови : Гудмен.Оваа контактор (дел број CONT2 P030024 VS) е за централна клима.Исклучи коло прекинувач на клима уред пред да инсталирате овој дел.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) делови!Оваа контактор (дел број CONT2 P030024 VS) е за централна клима.Контактор CONT2 P030024 VS материјали моќ да клима уред компоненти кога се активира од страна на систем за контрола.Исклучи коло прекинувач на клима уред пред да инсталирате овој дел.Се носат на работа ракавици за заштита на вашите раце.За Гудмен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.