• Обновено
Издувна Цевка Конектор клима уред Црево Адаптер, ABS RV Мобилен клима уред Дуктус Интерфејс Компатибилен со KYR-35, клима уред Делови и Прибор Бела

Издувна Цевка Конектор клима уред Црево Адаптер, ABS RV Мобилен клима уред Дуктус Интерфејс Компатибилен со

Оценката:
DEN 520.80

Тековен
Во магацинот.

Клима уредот адаптер издувна цевка конекторот е компатибилен со KYR-35. Портабл клима уред црево адаптер за полнач е изработен од ABS, конекторот е прилагодлив.Големината на клима уред адаптер издувна цевка конектор е 6.69"(Дијаметар) x 1.42".Без алатки, вие само треба да се усогласат интерфејс да се инсталира на конекторот.Со оваа клима уред додатоци конектор, нема потреба да се грижите за тоа каде да се искористи на топол воздух повеќе.Добредојдовте на нашиот магазин~ искрено ви посакувам ќе имаат добро искуство во шопинг.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако има било какви прашања.Имајте пријатен ден!▶ВОВЕД : ▪Без алатки, вие само треба да се усогласат интерфејс да се инсталира на конекторот.▪Со овој конектор, нема потреба да се грижите за тоа каде да се искористи на топол воздух повеќе.▪Изработени од АБС, конекторот е прилагодлив, перат и удобен.▪Должината на конекторот е 17cm, ширината е 17cm и висина е 3.6 см.▪Тоа е погоден за KYR-35.▶СПЕЦИФИКАЦИИ : ▪Точка Име : Издувна Цевка Конектор▪Материјал : ABS▪Карактеристики : Подвижен, Издржлив, Лесен за Инсталација▪Големина Детали : 17cm x 17cm x 3.6 cm/6.69" x 6.69" x 1.42" (Прибл.)▶ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 x Издувна Цевка Конектор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.