• Обновено
Emptty 5PCS Сива клима уред Мозоци Црево Конектор 15mm Замена на Делови

Emptty 5PCS Сива клима уред Мозоци Црево Конектор 15mm Замена на Делови

Оценката:
DEN 1536.00

Тековен
Во магацинот.

Лесен и издржлив, лесен за инсталација.Конекцијата дизајн на гумени прстен и на водовод да може ефективно да се спречи истекување вода.Погоден за повеќето клима на иста големина. "Спецификации : Материјал : ПВЦ Боја : Сива Димензии : 1.5x4.7x2.6cm/0.59x1.85x1.02inch(IDx Lx W) Connectable црево дијаметар : 14mm Тежина : 33g Карактеристики : 1.Лесен и издржлив, лесен за инсталација 2.Конекцијата дизајн на гумени прстен и на водовод да може ефективно да се спречи истекување вода. 3.Погоден за повеќето клима на иста големина.Пакетот вклучува : 5 x клима уред Мозоци Црево Конектор".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.