• Обновено
Husqvarna 537284301 Пила Синџир Кочница Рачка

Husqvarna 537284301 Пила Синџир Кочница Рачка

Оценката:
DEN 719.28

Тековен
Во магацинот.

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; 965030298,455 E,455 RANCHER,460. Ова е производител на супституција.Дел може да се разликуваат во изглед, но е функционален еквивалент пред делови, вклучувајќи; 5372843-01. Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.Компатибилен Брендови : Husqvarna.Овој синџир кочница (дел број 537284301) е за пили.Нека моторот да се излади и отстранете го искра plug жица, пред да инсталирате овој дел.Овој производител-одобрени синџир кочница (дел број 537284301) е за пили.Синџир кочница 537284301 се прекинува синџирот кога ангажиран или во случај на провизиите.Нека моторот да се излади и отстранете го искра plug жица, пред да инсталирате овој дел.Се носат на работа ракавици за заштита на вашите раце.Одговара на Husqvarna Модели : 455 E (2013-01), 455 E TRIOBRAKE (2013-01), 455 RANCHER (2011-01), 455 RANCHER (2013-01), 455 Rancher (2004-10), 455 Rancher (2005-01), 455 Rancher (2005-03), 455 Rancher (2006-02), 455 Rancher (2006-06), 455 Rancher (2007-01), 455 Rancher (2009-10), 455 e (2007-01), 455 e (2009-10), 455 e Rancher (2006-06), 460 (2005-03), 460 (2006-02), 460 (2006-06), 460 (2007-01), 460 (2009-10), 460 (2013-01), 461 (2013-01).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.