• Обновено
Acard 1 до 15 Контролер за Blu-ray BD/DVD/CD Диск Копија Duplicator + SATA Кабли

Acard 1 до 15 Контролер за Blu-ray BD/DVD/CD Диск Копија Duplicator + SATA Кабли

Оценката:
DEN 1918.80

Тековен
Во магацинот.

[Поддржува сите оптички диск формати] Вклучувајќи CD-R, DVD-R, DVD+R, DVD-R DL, DVD+R DL, DVD-RW, DVD+RW, BD-R, BD-R DL, BDXL, BD-ПОВТОРНО, и иднината надградливите. [Самостоен] не бара компјутер и има опции за прирачник кула и роботски autoloader duplicators. [Мајчин SATA] Независни целосно мајчин SATA канал податоци забрзување. [Поддржува Хард Диск] Може да се инсталира на Хард Диск (HDD) или (SSD) со Динамичен Хард-диск Поделба за додадени складирање (HDD/SSD не се вклучени). [Поддржува Max Пишување Speed] До 24x DVD Пишување Брзина, 16x BD-R Еден Слој Пишување Брзина, 52x CD-R Пишување Брзина, со стандардна max капи за избрани медиуми да даде оптимални горење способност.ACARD е самостоен Blu-ray/DVD/CD duplicator контролер поддржува висока брзина SATA Blu-ray/DVD/CD писатели.Со ACARD е RISC ПРОЦЕСОРИТЕ Мотор, тоа не треба да биде поврзан со компјутер или бара многу технички знаења.Тоа може да се управува едноставно преку лесен за употреба LCD дисплеј панел.Копчињата на панелот дозволи на системот да изврши голем број на Blu-ray/DVD/CD содржини брзо.На ACARD контролер е добар одговара за општа употреба (office use или тешки дуплирање работи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.