• Обновено
G. S | ПРОФЕСИОНАЛНИ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ, ТРАЈНИ производи од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО ЗА БЛИСКА УДОБНО SHAVES, ВКЛУЧУВА 20 НОЖЕВИ

G. S | ПРОФЕСИОНАЛНИ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ, ТРАЈНИ производи од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО ЗА БЛИСКА УДОБНО

Оценката:
DEN 340.80

Тековен
Во магацинот.

КВАЛИТЕТ КОЈ ТРАЕ – ДИЗАЈНИРАНИ СО ЕЛЕГАНТЕН, ФИНАНСИСКИ ПАМЕТНИ МАЖИ НАСЕКАДЕ ВО ПРЕДВИД, ОВАА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЖИЛЕТ СЕЧИЛОТО НОСИ ВО СОГЛАСНОСТ ПАРИЧНА КАЗНА SHAVES И РАБОТИ СО ВАШИОТ БУЏЕТ.НАШИТЕ ЖИЛЕТИ СЕ НАПРАВЕНИ ОД ЧИСТО КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ГАРАНТИРАНО ДА НИКОГАШ НЕ ' РЃА ИЛИ ДУПКА СО УПОТРЕБА.СОЗДАДЕНИ СО ЛЕСЕН-ЗА-ОТВОРАЊЕ НА СЕЧИЛОТО СТРАЖА, МОЖЕТЕ ДА РАЗМЕНУВАТЕ СЕКОЈ СЕЧИЛОТО БЕЗБЕДНО И ЛЕСНО.ПОВЕЌЕ ФУНКЦИОНАЛНИ ОД РЕДОВНИТЕ ЖИЛЕТИ - ДИЗАЈНИРАНИ СО УДОБНОСТ И СТАБИЛНОСТ ВО УМОТ, ДИРЕКТНО ЖИЛЕТ ГЛАЈД МОДЕЛИ НЕПРЕЧЕНО И ДАВА ПРАВО ДРЖИ АГОЛ ЗА ДА СЕ ИЗБЕГНЕ НЕПРИЈАТНОСТ.КОГА СЕ ОТВОРИ, ВАШИОТ ПРСТЕН ПРСТ ПОЧИВА НА ГРБОТ СЕ СПРАВИ СО ЈАМКА, ИНДЕКС И СРЕДНИТЕ ПРСТИ НА ВРВОТ, И ВАШИОТ ПАЛЕЦ ВО БЛИЗИНА НА СЕЧИЛОТО ЗА ЗАМРЗНУВАЊЕ.СЛЕДЕТЕ ГИ НАШИТЕ ИНСТРУКЦИИ ЛИСТ ЗА ПОВЕЌЕ КОНКРЕТНИ НАСОКИ.БЕРБЕРОТ ОДОБРЕНИ – ДИЗАЈНИРАН ОД СТРАНА НА ПОЗНАТИОТ ЈУЖНА КАЛИФОРНИЈА БЕРБЕРОТ ДА ВИ ДОНЕСЕ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ БРИЧАТ, ШТО МОЖЕ ДА СЕ ЗАМИСЛИ.ОВИЕ НОЖЕВИ СЕ КОРИСТИ ВО ДОМОВИТЕ И БЕРБЕРОТ ПРОДАВНИЦИ ОКОЛУ НАС, И НИКОГАШ НЕ УСПЕВААТ ДА ГИ ИМПРЕСИОНИРААТ.ИМА ПРИЧИНА BARBERS СЕ КОРИСТИ ОВОЈ ДИЗАЈН ЗА НЕКОЛКУ ДЕЦЕНИИ, А ПРИЧИНА СЕ ПОВЕЌЕ И ПОВЕЌЕ МАЖИ СЕ ПРЕФРЛА НА ОВАА БРИЧЕЊЕ ИНСТРУМЕНТ. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ - ЗНАЕМЕ ДЕКА ЌЕ ДОЈДЕ ДА ЈА САКААТ И УЖИВААТ ВО БРИЧЕЊЕ СО ОВОЈ КЛАСИЧЕН БРИЧЕЊЕ СИСТЕМ САМО ОНОЛКУ КОЛКУ ШТО ТОА ГО ПРАВИМЕ.ПА НИЕ ВИ НУДИМЕ ДА СЕ ОБИДЕ НА EQUINOX STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ СО 100 НОЖЕВИ, ЗА 30 ДЕНА РИЗИК БЕСПЛАТНО.АКО НЕ СТЕ ЦЕЛОСНО ЗАДОВОЛНИ И ЉУБОВ ЗАТВОРЕТЕ ГИ ИЗБРИЧАТ ТОА НОСИ, ТОГАШ ЕДНОСТАВНО СЕ ВРАТИ ЗА ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД.КЛАСИЧЕН ИЗБРИЧАТ – ВИ ОВОЗМОЖУВА ПРИСТАП ДО НАЈДОБРИТЕ МОЖНИ СЕ ИЗБРИЧАТ.ОВА Е ИНСТРУМЕНТ ШТО ТРЕБА ДА ДЕТАЛ-СКРАТИТЕ КОСАТА И ЛИЦЕТО КОСА.НА ТРКАЛО НЕ ТРЕБА ДА СЕ REINVENTED, НЕКОЈ САМО Е ПОТРЕБНО ДА СЕ НАСОЧИТЕ НА КВАЛИТЕТ.Г.S ПРОФЕСИОНАЛНИ STRAIGHT EDGE ЖИЛЕТ, ТРАЈНИ ПРОИЗВОДИ ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО ЗА БЛИСКА УДОБНО SHAVES, ВКЛУЧУВА 20 НОЖЕВИ НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.