• Обновено
SHYPT Европски стил на Phnom Penh Јадења Поставени апарати за Домаќинство 6-лице Садови и стапчиња за јадење Комбинација прибор за на маса (Боја : Бела)

SHYPT Европски стил на Phnom Penh Јадења Поставени апарати за Домаќинство 6-лице Садови и стапчиња за јадење

Оценката:
DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Позлатени рабовите : домот, позлатени, повеќе текстура.Добро порцелански : порцелански глина, пукаше во висока температура, издржливи и безбедни.Процес : Electroplating со златен раб, убава атмосфера.Боја : розова, бела.Чај садови занает : underglaze боја.Позлатени рабовите : домот, позлатени, повеќе текстура.Добро порцелански : порцелански глина, пукаше во висока температура, издржливи и безбедни.Процес : Electroplating со златен раб, убава атмосфера.Боја : розова, бела.Чај садови занает : underglaze боја.26-парче сет : Погоден за 6 people4.5 инчен ориз сад X 68 инчен супа сад X18 инчен длабока чинија X28 инчен рамен колектор X24-инчен вкус плоча X6 Spoon X69 инчен длабока чинија X110 инчен плитки фах X2notes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главни производи, а не и други производи)Најдобри служи во домот јадење, барови и ресторани.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.