• Обновено
MAILLE Природни Dijon Сенф, 7.5 ОЗ

MAILLE Природни Dijon Сенф, 7.5 ОЗ

Оценката:
DEN 379.20

Тековен
Во магацинот.

Именуван по почетен француски Сенф, оваа класична комбинација датира од 1747 кога Mille беше основана.Направени со фино мелени Brassica junco семе, тоа е идеална придружба на црвено месо.Зошто да не се обиде тоа додавање да макарони сирење или топла компир салата за дополнителна удар?.Вкус Име : Dijon Сенф | Големина : 7.5 Унца (Пакување од 1).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.